Core Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció

3 posters

Go down

Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció Empty Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció

Témanyitás by Major Patrik Csüt. Nov. 17, 2016 9:12 pm

Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció Nav_logo_vertMagamról:
Sziasztok! Major Patriknak hívnak, 14 éves vagyok. Ausztriában,  élek. Tanulmányaimat Perg-ben kezdtem el. Az általános iskola után főiskolára fogok tovább menni Rendőrszakra.
Ami általában leköt, és érdekel az a sport
Néha biciklizem, és persze számítógépezek.
Legtöbb szabadidőmet a szerveren töltöm, nap mint nap 5-6 órát fent vagyok.
Engem mindig is vonzott a RPG szerver, számomra ez tökéletes kikapcsolódás, ha fent vagyok és RP-zek.
Tehát rengeteget ülök a gép előtt, hétköznap nincs is nagyon más amit csinálni tudnék.
De Olykor-olykor kimegyek a szabad levegőre is egy kicsit..
Általában elmegyek a barátaimhoz, és elmegyünk focizni vagy biciklizni közben jókat beszélgetünk és nevetünk.
Szeretek boxolni és  nézni is ügye bár, ez mindennapos dolog. Nem telik el úgy egy nap, hogy ne néznék meg egy Box meccset vagy egy filmet.


Voltál már AdminJailban, bannolva, kirúgva?
Nem


Aktivitási idő?

Az Aktivitási időmmel nincs semmi probléma mivel elég aktív vagyok.
Hétköznap mivel most nincs iskola ugyan olyan sokat tudok lenni mint hétvégén5-6 órát.De ha iskolaidő van akkor pedig 3-5 órát tudok teljesíteni a szerveren.


Csapatmunkához való hozzáállásod?

Imádok csapatban dolgozni, sportolni, lenni. Szerintem azért jó csapatban dolgozni, mert az ember érezhető hogy tartozik valahova(pl. család, munkahely) és nem érzi magát egyedül. A csapatmunka nagy szerepe az is, hogy az embernek nő az extrovertáltságának szintje. Valamint egy csapat több emberből, áll ezért különféle ötleteket, nézőpontokat beszélhetnek/vitathatnak meg, így csökken a hiba lehetősége(persze ez függ a csapat tagjainak adott feladat ellátó képességeitől). A csapat segíthet egymás gondjain, felvidíthatja az adott melankolikus állapotú embert.(ez az állatoknál is megfigyelhető jelenség) Tehát a csapat szerepe röviden, tömören, nyersen: az hogy egymást segítve, kiegészítve működjön és lássa el kitűzött céljait(ehhez kell egy erős,jól működő csapat).

Mióta játszol RPG szervereken?

7-hónapja de ez lesz a 8.hónapja játszok RPG szervereken.

Miért téged válasszunk?

Ez értelemszerűen a vezetőség döntése.
Én úgy vélem hogy eleget tudnék tenni a feladataimnak, hisz olyan személy vagyok, aki ha elvállal valamit akkor arra törekszik, hogy azt véghez vigye, és minden erejét abba fekteti.
Türelmes vagyok elég magas szinten, ezáltal terhelhető vagyok, és jó a felfogás készségem.
Ritka eset amikor valaki ki tud valaki hozni a sodromból. Odafigyelő vagyok, nem teszek semmit meggondolatlanul.
Igazságos ember vagyok, és tisztelettudó. Mint a fentiekben leírtam elég aktív vagyok, pozitívan állok a dolgokhoz.


Elért eredményeim a szerveren?

Sikerült Adminsegédnek lennem

Írj magadról pozitív tulajdonságokat!

-Sok dologhoz pozitívan állok hozzá.
- Megérthető személyiség vagyok.
-Aktív személyiség.
-jó kommunikáció, illetve fogalmazási készséggel rendelkezem.

Írj magadról negatív tulajdonságokat!
-Ha valaki bunkó velem, lehet kimondom a véleményem ,de ennek a tűrés határnak nagyon soknak kell lenni.
-Sokat beszélek.
-Néha kijön a számon egy két csúnya szó de erről már elkezdtem leszokni.


Rangok:
Tanuló
Haladó
Őrvezető
Tizedes
Szakaszvezető
Őrmester
Zászlós
Hadnagy
Főhadnagy
Százados
Őrnagy
Alezredes
Ezredes
Dandártábornok
Vezérőrnagy
Altábornagy
Vezérezredes
Hadseregtábornok

Szolgálat beosztást:
Csak a nagyobb rangos csinálhatja
Őrnagy,Alezredes,Hadseregtábornok,Vezérezredes,STB:STB:Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció Search?q=nemzeti+ad%C3%B3+%C3%A9s+v%C3%A1mhivatal&espv=2&biw=1517&bih=735&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjBuNPXvrLQAhXFAMAKHXIHAq8Q_AUIBigB&dpr=0


A hozzászólást Major Patrik összesen 22 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 18, 2016 3:17 pm-kor.

Major Patrik

Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 10.

Vissza az elejére Go down

Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció Empty Re: Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció

Témanyitás by Nevada Csüt. Nov. 17, 2016 9:19 pm

Üdvözlöm! Ez szerintem nsgyon kevés. Elférne még kép is

Nevada
Admin

Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2016. Oct. 23.

https://coregaming.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció Empty Re: Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció

Témanyitás by Mattesz Pént. Nov. 18, 2016 3:11 pm

Zárom,helyezem!
Mattesz
Mattesz
Admin

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2016. Oct. 23.
Age : 27

Vissza az elejére Go down

Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció Empty Re: Nemzeti Adó és Vámhivatal Legális Frakció

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.