Core Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nick Brownson crips illegál frakció pályázat

2 posters

Go down

Nick Brownson crips illegál frakció pályázat Empty Nick Brownson crips illegál frakció pályázat

Témanyitás by Kexyy Szer. Nov. 16, 2016 10:11 pm



Magamról:

Sziasztok! Kovács Gábornak hívnak, 13 éves vagyok. Miskolcon, de Debrecenben élek. Tanulmányaimat Debrecenben kezdtem el. Az általános iskola után főiskolára fogok tovább menni informatikai szakra.
Ami általában leköt, és érdekel az a sport
Néha biciklizem, és persze számítógépezek.
Legtöbb szabadidőmet a szerveren töltöm, nap mint nap 2-3 órát fent vagyok.
Engem mindig is vonzott a RPG szerver, számomra ez tökéletes kikapcsolódás, ha fent vagyok és RP-zek.
Tehát rengeteget ülök a gép előtt, hétköznap nincs is nagyon más amit csinálni tudnék.
De Olykor-olykor kimegyek a szabad levegőre is egy kicsit.
Általában elmegyek a barátaimhoz, és beülünk fagyizni vagy sütizni közben jókat beszélgetünk és nevetünk.
Szeretek filmet nézni, ez mindennapos dolog. Nem telik el úgy egy nap, hogy ne néznék meg egy filmet.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Voltál már AdminJailban, bannolva, kirúgva?

Bannolva és kirúgva még nem.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Aktivitási idő?

Az Aktivitási időmmel nincs semmi probléma mivel elég aktív vagyok.
Hétköznap mivel most nincs iskola ugyan olyan sokat tudok lenni mint hétvégén 4-5 órát.De ha iskolaidő van akkor pedig 2-3 órát tudok teljesíteni a szerveren.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Csapatmunkához való hozzáállásod?

Imádok csapatban dolgozni, sportolni, lenni. Szerintem azért jó csapatban dolgozni, mert az ember érezhető hogy tartozik valahova(pl. család, munkahely) és nem érzi magát egyedül. A csapatmunka nagy szerepe az is, hogy az embernek nő az extrovertáltságának szintje. Valamint egy csapat több emberből, áll ezért különféle ötleteket, nézőpontokat beszélhetnek/vitathatnak meg, így csökken a hiba lehetősége(persze ez függ a csapat tagjainak adott feladat ellátó képességeitől). A csapat segíthet egymás gondjain, felvidíthatja az adott melankolikus állapotú embert.(ez az állatoknál is megfigyelhető jelenség) Tehát a csapat szerepe röviden, tömören, nyersen: az hogy egymást segítve, kiegészítve működjön és lássa el kitűzött céljait(ehhez kell egy erős,jól működő csapat).

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Mióta játszol RPG szervereken?

2 éve játszok RPG szervereken.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Miért téged válasszunk?

Ez értelemszerűen a vezetőség döntése.
Én úgy vélem hogy eleget tudnék tenni a feladataimnak, hisz olyan személy vagyok, aki ha elvállal valamit akkor arra törekszik, hogy azt véghez vigye, és minden erejét abba fekteti.
Türelmes vagyok elég magas szinten, ezáltal terhelhető vagyok, és jó a felfogás készségem.
Ritka eset amikor valaki ki tud valaki hozni a sodromból. Odafigyelő vagyok, nem teszek semmit meggondolatlanul.
Igazságos ember vagyok, és tisztelettudó. Mint a fentiekben leírtam elég aktív vagyok, pozitívan állok a dolgokhoz. Kiváló tempóban gépelek, és jó a helyesírásom. Rengeteg tapasztalatom van, adminisztrátor szerepet is betöltöttem, és adminsegédként is szolgáltam már máshol és meg voltak velem elégedve.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Elért eredményeim a szerveren?

Sikerült regisztrálnom xD

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Írj magadról pozitív tulajdonságokat!

-Sok dologhoz pozitívan állok hozzá.
- Megérhető személyiség vagyok.
-Gyorsan tanulok meg dolgokat.
-Aktív személyiség.
-Terhelhető.
-Nyugodt személy vagyok.
-Megértő, igazságos.
-jó kommunikáció, illetve fogalmazási készséggel rendelkezem.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Írj magadról negatív tulajdonságokat!
-Ha valaki bunkó velem, lehet kimondom a véleményem ,de ennek a tűrés határnak nagyon soknak kell lenni.
-Sokat beszélek.
-Nem szerettem ha valaki már viccből is értetlenkedik.
-Néha kijön a számon egy két csúnya szó de erről már elkezdtem leszokni.

Kexyy

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 16.

Vissza az elejére Go down

Nick Brownson crips illegál frakció pályázat Empty Re: Nick Brownson crips illegál frakció pályázat

Témanyitás by Mattesz Szer. Nov. 16, 2016 10:12 pm

Zárom, Helyezem!
Mattesz
Mattesz
Admin

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2016. Oct. 23.
Age : 27

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.