Core Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tyron Black Pajazata a Idlewood Piru Blood's

2 posters

Go down

Tyron Black Pajazata a Idlewood Piru Blood's Empty Tyron Black Pajazata a Idlewood Piru Blood's

Témanyitás by Tyron Black Hétf. Nov. 14, 2016 2:58 pm

                                                      Idlewood Piru Blood's  

                               Amit tudni kell rolam  

Dávidnak hivnak.14 éves vagyok.Szerbijában élek.8 dikos vagyok.Elég sokat szoktam játszani föként RP szervereken. Edig elért frakcioim mas szervereken, OMSZ,Yakuza,Piru,Hells,SCCS.Szzeretem az állatokat és szeretem a természetet is.




                                             Karakter történet                                                      

Tyron Black vagyok 21 éves és Core Cuntyriban szuletem.Barna börszinu vagyok 189 cm
magas.Édesapámal és Édesanyámal éltem.Elsős koromban Las Vegas ban koltöztuk.Mikor befejeztem az általános iskolat akkor középiskolába indultam itt sok baráto let és nagyon bandás voltam sokat bandáztunk is miko 3-dik középiskolás voltam Nagybácsimat lelöték.Ezután ugyéreztem fojton megfigyelnek.Miután a nagybácsim meghalt elkeztem drogot ültetni és kise fegyvereket eladni.Hire ment hogy köröznek igy viszaköltoztem Core Cuntyriba.Itt lőték le a nagybácsimat majd meg gyilkolták a szulejimet.Egy nap hazafelé tartotam egy kiseb fegyver üzletröl mikor egy getosab részre értem és kiugrotak a sikátorbol és be rángatak a sikátorba.Majd egy fekete furgonba raktak és el vitek egy hegyes résen száltunk ki ahol Piros ruhás négerek voltak és elmonták hogy kik ők és hogy kik őlték meg a Nagybácsimat és a szulejimet.Az Orosz maffia volt.Igy a családbol én voltam az aki át veheti a bandát.

A banda neve Idlewood Piru Blood's és ezt a bandát a nagybácsim vezete.Igy donthetem hogy áttveszem a bandát vagy felügyelet nélkul az Oroszok meszárolnak le.Én választótam és a banda vezetöjévé   váltam.
 


                                                 BANDA TÖRTÉNETE RÖVIDEN:


Az egész történet egy csapatnyi fiatallal kezdődött akik börtönbe kerültek, s később szabadulásukkor megalapították a Lazy Lane Family nevű klikket Idlewoodon belül. A fiatal srácokból felnőtt drog dealerek, s bandatagok lettek, ekkor számos bűnügyi és üzleti hír névre tettek szert Idlewwodon és Gantonon belűl. A klikknek a hírneve eljutott egészen a Gantonba tevékenykedő Crip banda fülébe is. A Lazy Lane Family befolyásolta a Gantonban tevékenykedő Cripek üzletét, ugyanis a határba a vonatsín mentén pár "LLF" tag crackkeket adott el nagy mennyiségben az ottani kuncsaftoknak. Ennek köszönhetően elkezdett a két fél rivalizálni egymással, s ennek a vége gyilkosságokba torkollott. Az "LLF" nevű klikk felvette a Blood nevet, s éltek a Blood hagyományokkal. Akkorira a Blood és a Crip hivatalosan is két ellentétnek számítottak minden szemszögből tekintve. Idlewoodon szinte minden fiatal afro-amerikai kis srácnak az volt az állma, hogy egyszer bandatag válhasson belőle. Ennek következtén nőt a bandatagok száma, s elhelyezkedése. Több klikk jött létre akkoriban Idlewoodon, köztük a leghírhedtebb a következők voltak, Bosk Street Piru , Phony Drive Block Piru , Soft Way Piru. Mind ezek a klikkek Idlewoodon helyezkedtek el, és a nevüket általában utca nevekről és lakó negyedekről kapták. Mindegyik Klikknek megvolt a maga sajátossága Blood szertartások, s hagyományok szerint. A több klikket egybevéve Idlewood Piru Bloodsnak kezdték el nevezni


                                                   A Piru Blood's üzletel  
                                                            -Fegyverekel
                                                   -Drogokal/drogtermesztésel
                                                       -Fegyver alkatrészekel

Tyron Black

Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 10.

Vissza az elejére Go down

Tyron Black Pajazata a Idlewood Piru Blood's Empty Re: Tyron Black Pajazata a Idlewood Piru Blood's

Témanyitás by Mattesz Hétf. Nov. 14, 2016 3:21 pm

Rendben van! Zárom, helyezem!
Mattesz
Mattesz
Admin

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2016. Oct. 23.
Age : 27

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.